Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky pred výplatou

Půjčky pred výplatou Občas sa každému môže stať , že si zle spočíta jeho mesačné výdavky alebo sa objaví nečakaný problém, za ktorý musíte zaplatiť a tak sa dostaneme pár dní pred výplatou do finančnej tiesne. Pre tieto prípady existujú pôžičky pred výplatou. Tento druh pôžičiek síce u banky nenájdete, ale existujú spoločnosti - súkromní investori, ktorí vám dajú pôžičku presne podľa toho, ako budete chcieť.

  Vďaka týmto nebankovým spoločnostiam môžete získať pôžičku aj na pár tisíc so splatnosťou pár dní. Pôžičku si môžete dojednať veľmi rýchlo iz pohodlia vášho domova - postačí vám vyplniť internetový formulár a potom už len čakať na schválenie. To prebieha veľmi rýchlo a vy už do 24 hodín môžete mať svoje peniaze. Nie je potrebné dokazovať, že nie ste zapísaní v bankovom registri, alebo že máte pravidelný príjem. Nemusíte ani spisovať účely vašej pôžičky, všetko čo budete potrebovať sú len dva platné doklady totožnosti.

  Nevýhody týchto pôžičiek sú však v tom, že za tieto expresné služby si zaplatíte a to vysokým úrokom. Ten sa môže vyšplhať až na desiatky percent, takže sa vám pôžička dosť predraží. Je dobré si teda pred uzavretím úverovej zmluvy spočítať, či je pre vás pôžička naozaj výhodná a či peniaze tak nutne potrebujete.

Zkuste další článek, třeba Pôžička pre každého, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžičky pre dlžníkov.

Štítky:

pred výplatou

Novinky z celého internetu