Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky pre začínajúcich podnikateľov

Půjčky pre začínajúcich podnikatele Začiatky podnikania sú tá najťažšia časť z dosiahnutí úspechu. Veľa podnikateľov nemá prílišnú podporu a na to, aby sa ich podnikanie naozaj rozbehlo potrebujú investovať sumy, ktorými väčšina z nich nedisponuje. V tomto prípade sa mnohú obrátiť na banky a požiadať o pôžičku , ale banka nemusí pôžičku vo všetkých prípadoch schváliť, či už je to kvôli zlej bonite, alebo neschopnosti dokázať pravidelné príjmy.

Potom môžu začínajúci podnikatelia skúsiť hľadať v produktoch nebankového sektora , kde je väčšia pravdepodobnosť získania pôžičky. Výhoda týchto pôžičiek je v tom, že si o ne môžu požiadať nielen právnické ale aj súkromné osoby a nemusí dokladať podnikateľský plán , môžu byť využité na ľubovoľné účely. Výška úveru sa stanovuje podľa bonity klienta. Ak sa však pôžička pohybuje vo veľkých sumách, bude po žiadateľovi investor požadovať ručenie majetkom.

 

Odlišnosťou pôžičiek pre začínajúcich podnikateľov je to , že ju môžete získať aj výmenou za podiel v podnikaní. Záleží však na tom, ako dokážete svojím podnikateľským plánom osloviť vaše investorov . Pôžička je určená aj pre nováčikov, ktorí ešte nemajú svoje prvé daňové priznanie.

Nevýhody pôžičiek z nebankového sektora sú však vyššie úrokové sadzby a tiež to, že klienti si nie sú istí, či je nebanková spoločnosť preverená a či sa nejedná o podvod.

Už jste přečetli článek Pôžičky pre cudzincov, který má podobné zaměření? Další informační článek - Pôžičky bez príjmu.

Štítky:

pre začínajúcich podnikateľov , súkromné osoby , od súkromných investorov

Novinky z celého internetu