Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky pre SZČO

Půjčky pre osvč Dnešný finančný trh je preplnený rôznymi ponukami bánk i nebankových spoločností, súkromných osôb či investorov. Pôžičky sa ponúkajú všetkým - pracujúcim, nezamestnaným, matkám na materskej alebo cudzincom. Niet divu, že si teda o pôžičky si môžu zažiadať aj SZČO - osoby zárobkovo činné. Pre podnikanie často potrebujú investície, ktoré len ťažko získajú inak ako formou pôžičky.

Pôžičky pre SZČO sú o niečo zložitejšie ako pôžičky pre obyčajné klientov . SZČO dokazujú svoj príjem totiž daňovými priznaniami - to sa považuje za preukázateľný príjem, podľa ktorého sa určuje, či banka tomuto klientovi pôžičku schváli, alebo nie. Ak sa žiadateľovi nepodarí získať pôžičku v banke, môže skúsiť o pôžičku zažiadať v nebankovom sektore. Je pravdepodobnejšie, že pôžičku získa práve u týchto spoločností. Tieto nebankové spoločnosti majú totiž oveľa nižšie požiadavky pre schválenie pôžičky. Ak by si SZČO žiadal o pôžičky od banky, nesmel by mať zápisu v bankovom registri. Tento register totiž zaznamenáva, keď niekto neplatí splátky. Klient s takou bonitou potom väčšinou u banky pôžičku nezíska. V nebankový sektora sa však na register nehľadia a pôžička sa schváli aj vtedy, ak tam má žiadateľ zápis.

Ak SZČO žiada o pôžičku u nebankové spoločnosti, je vhodné si zistiť a spočítať či je to dlhodobo výhodná a či má SZČO stabilný príjem, ktorý dokáže splátky zaplatiť.

Už jste přečetli článek Pôžičky na zástavu, který má podobné zaměření? Další informační článek - Pôžičky na nehnuteľnosť.

Štítky:

na zástavu nehnuteľnosti , SZČO

Novinky z celého internetu