Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky pre študentov

Půjčka pre studenty Bankové inštitúcie sa nezameriavajú len na ľudí so stálym preukázateľným príjmom, ale ponúkajú aj pôžičky napríklad študentom. Táto početná skupina obyvateľstva je vhodná cieľová skupina pre niektoré bankové produkty, ktoré môžeme považovať za pôžičky . Možnosti, ako si študenti môžu platiť štúdium, pobyt na koľajniciach alebo výmenné študijné pobyty v zahraničí, sú dve.

Študenti môžu využiť ponuky kontokorentov . Jedná sa krátkodobú pôžičku, ktorá nemá konkrétny účel. Vybavenie kontokorentov nie je príliš ťažké, študenti bez preukázania príjmov si o neho môžu požiadať u Českej sporiteľne alebo Komerční banky. Nevýhody týchto pôžičiek pre študentov sú v tom, že u kontokorentov sú relatívne vysoké úroky a hodí sa naozaj len na krátkodobé požičanie peňazí .

Druhou možnosťou sú pôžičky na štúdium, ktoré sú poskytované študentom stredných, vyšších a vyšších odborných škôl. Tieto úvery sú dlhodobé a pre študentov oveľa výhodnejšie. Často sa v týchto prípadoch neplatí poplatky, študenti nemusia preukazovať pravidelný príjem, nižšie úroky a môžu úver splatiť aj po štúdiu. Ďalšou výhodou je aj možnosť splatenia úveru ešte pred dohodnutým termínom a to bez postihu .

Túto formu pôžičiek pre študentov u nás ponúka tri banky - Slovenská sporiteľňa, Komerční banka a Raiffeisenbank.

Další příspěvek Pôžičky na op ihneď a hotovosti ze stejné kategorie. Další informační článek - Pôžičky bez potvrdenia príjmu ihneď.

Štítky:

pôžičky a úvery na op , pre študentov , súkromné osoby

Novinky z celého internetu