Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky pre Slovákov

Pôžičky u českých spoločností môžu získať i obyvatelia zo zahraničia a tak je tu možnosť aj pre Slovákov. Tieto pôžičky fungujú na rovnakom princípe ako pôžičky pre ostatných cudzincov.

Ak obyvatelia zo Slovenska chcú získať pôžičku, môžu k tomu využiť služby ako v bankovom tak nebankovom sektore. Pravdepodobnejšie však je, že získajú pôžičku u niektorých z nebankových spoločností alebo u súkromného investora. Pre banky sú totiž cudzinci často rizikovými klientmi a preto nemôžu získať úver.

nebankové spoločnosti sú ale na rokovania s rizikovými klientmi zvyknutý a ponuka ich služieb sa zameriava aj na ne. Cudzinci na schválenie potrebujú platné doklady totožnosti - minimálne cestovný pas. Nepotrebujú ale dokazovať svoj pravidelný príjem, to že nie sú zapísaní v bankovom registri alebo to, na aké účely potrebujú peniaze požičať .

Nevýhody pôžičiek pre Slovákov sú však to, že za túto rizikovosť si nebankovej spoločnosti účtujú veľmi vysoké úrokové sadzby. Tieto úroky sa môžu vyšplhať až na 100% ročne, čo znamená, že za pôžičku zaplatíte dvojnásobnú sumu.

Zkuste další článek, třeba Pôžičky pre SZČO, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžičky na zástavu.

Štítky:

pre Slovákov , pre dlžníkov , pôžičky pre všetkých

Novinky z celého internetu