Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky pre dlžníkov

Půjčky pre dlužníky Nie vždy všetko vychádza tak ako by sme si predstavovali a tak sa môže stať, že sa zaradíme na zoznam dlžníkov, do takzvaného bankového registra. V tomto registri je zoznam osôb, ktoré nejakým spôsobom porušili úverovej zmluvy - môže to byť nezaplatením splátok, alebo aj ich oneskorením uhradením.

Do bankového registra sa človek môže dostať aj zlou zhodou okolností , ale ovplyvní to jeho pozíciu u všetkých bánk. Vďaka tomu, že je klient zaradený v bankovom registri má už zlú bonitu a banky takým žiadateľom vo väčšine prípadov pôžičky neschváli. Záznam z registra sa zmaže až po niekoľkých rokoch, takže jediný spôsob, ktorý takým žiadateľom zostáva je požiadať o pôžičku u nebankových spoločností.

Tieto spoločnosti ponúkajú pôžičky aj dlžníkom , nezáleží na tom, akú máte minulosť, vo väčšine prípadov vám schváli pôžičku aj keď ste zapísaní v registri. Nebankové spoločnosti ponúka pôžičky dokonca veľmi rýchlo, dohodnúť si ich môžete po telefóne alebo cez internet a peniaze dostanete veľmi rýchlo. Nevýhodou je však veľmi vysoký úrok a niekedy tiež nutnosť ručiť majetkom.

Další příspěvek Pôžičky pre Slovákov ze stejné kategorie. Další informační článek - Pôžičky pre SZČO.

Štítky:

pre dlžníkov , pôžičky pre všetkých , pred výplatou

Novinky z celého internetu