Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky od súkromných investorov

Půjčky od súkromných investorů

Nielen banky ponúkajú pôžičky a úvery. Tahle služba sa už dostala aj do nebankového sektora a niektoré typy pôžičiek začali ponúkať aj súkromní investori. Ide väčšinou o firmy alebo spoločnosti , ktoré sa rozhodli investovať časť svojich peňazí novou cestou a to cestou pôžičiek.

Súkromní investori vám môžu ponúknuť pôžičky od niekoľkých až po stovky tisíc a to dokonca s minimálne požiadavky na uchádzača.

Pôžičky sa väčšinou robia na zmenku , na ktorej sú uvedené dôležité údaje ako je termín splatené alebo suma, ktorú je nutné uhradiť. Pôžičky od súkromných investorov sa ešte ďalej konkretizujú - napríklad na pôžičky bez registra, na zmenku, bez potvrdenia o príjme. Každý z týchto typov ponúka klientovi rôzne výhody v podobe nižších požiadaviek. S tým prichádza ale aj pre investora väčšie riziko, pretože bonita klientov , ktorí si o tieto pôžičky žiadajú nebýva príliš dobrá.

Preto sú pôžičky od súkromných investorov význačné tým, že majú vysokú úrokovú sadzbu.

Čo na týchto pôžičkách môžete oceniť je ich rýchlosť a jednoduchosť schvaľovania. Pôžičky od súkromných investorov si môžete zariadiť aj online alebo telefonicky au niektorých ponúk môžete mať požadované peniaze už do 24 hodín od uzavretia zmluvy.

Další příspěvek Pôžičky od súkromných osôb hneď ze stejné kategorie. Další informační článek - Pôžičky pre začínajúcich podnikateľov.

Štítky:

pre začínajúcich podnikateľov , súkromné osoby , od súkromných investorov

Novinky z celého internetu