Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky na zmenku z vlastných zdrojov

Půjčky na zmenku z vlastných zdrojů Pôžička na zmenku z vlastných zdrojov funguje na princípe požičiavanie peňazí medzi súkromnými osobami alebo súkromným investorom. Jedná sa o typ nebankové pôžičky, kedy jedna osoba požičiava žiadateľovi a dohoda je potvrdená zmenkou.

Je dôležité sa uistiť , či je zmenka platná podľa zákonov Slovenskej republiky a či obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré by potom mohli na súde uspieť je potreba. Cena tejto pôžičky býva drahšie, než cena rovnakej pôžičky v banke. Rozdiel sa prejaví v úrokoch, ktoré môžu byť až niekoľkonásobne vyššia.

Osoby alebo investori , ktorí u nás pôžičky na zmenky z vlastných zdrojov ponúkajú sú si však vedomí všetkých rizík a preto je úrok nastavený tak vysoko. Dôležité pre nich je hlavne to, aký je termín, kedy musí byť peniaze splatené, to je jedna z kľúčových informácií, ktoré sú uvedené na zmenke.

To, či je žiadateľ o pôžičku zamestnaný , či má zápis v registri alebo či môže dokázať pravidelný príjem často ani veriteľská nezaujíma. K uzavretiu pôžičky na zmenku z vlastných zdrojov môžu postačiť platné doklady totožnosti, ktorými sa žiadateľ preukáže.

Pôžička na zmenku je určite ľahšie dosiahnuteľné a rýchlejší ako pôžička v banke, je však o to rizikovejšie ako pre žiadateľa tak pre půjčujícího a to sa zákonite musí prejaviť na úroku.

Další příspěvek Pôžičky na zmenku bez poplatku ze stejné kategorie. Další informační článek - Pôžičky na zmenku ihneď bez registra.

Štítky:

bez poplatku , z vlastných zdrojov , pôžičky a úvery na op

Novinky z celého internetu