Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky na nehnuteľnosť

Půjčky na nemovitost Potrebujete pôžičku na viac ako pár tisíc, ale požiadavky bánk väčšinou nemôžete splniť, alebo sú pre vás nevýhodná. Pokiaľ o pôžičku naozaj stojíte, môžete si skúsiť zažiadať o pôžičku na nehnuteľnosť . V praxi to znamená, že bankovému subjektu zaručíte tak, že v prípade nesplatenia pôžičky vám nehnuteľnosť prepadá a prídete o ňu. Pre žiadateľa sa jedná o rizikovú pôžičku, pretože ak nastanú problémy, príde o to najcennejšie čo má.

Pred uzavretím úverovej zmluvy dôjde k zhodnoteniu nehnuteľnosti - znalec banky určí jej hodnotu, ktorú môže predstavovať ak sa s nehnuteľnosťou bude ručiť. Poradca v niektorých prípadoch hradí spoločnosť ponúkajúca pôžičku. Podľa toho, akú hodnotu znalec určí sa nastavíte aj vyššie pôžičky. Ak si vybavujete pôžičku na nehnuteľnosť neplatíte väčšinou žiadne poplatky. Teda aspoň nie priamo, poplatky sú skryté v úrokoch. Tie síce nebývajú také vysoké, ako pri rizikovejších druhov pôžičiek, však rastú hlavne kvôli dlhej splatnosti pôžičky.

Pred uzavretím úverovej zmluvy na pôžičky na nehnuteľnosť si starostlivo prečítajte všetky detaily ohľadom prepadnutia nehnuteľnosti a uistite sa, že všetko chápete.

Zkuste další článek, třeba Pôžičky na materskej, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžičky online ihneď.

Štítky:

na zástavu , na zástavu nehnuteľnosti

Novinky z celého internetu