Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky bez príjmu

Půjčky bez příjmu

Pôžičky bez príjmov patrí medzi nebankové produkty. Sú väčšinou ponúkané súkromnými osobami alebo investorov, pretože pre banky sú príliš rizikové. Pri žiadaní o pôžičky bez príjmu totiž nemusí žiadateľ dokazovať, že má pravidelný príjem. Tento typ môžete použiť pri exekúciách, splácanie už prebiehajúcich úverov alebo na čokoľvek iného bez udania účelu.

Vybavenie pôžičiek bez príjmu býva rýchlejší ako schvaľovanie klasické bankové pôžičky. Pôžička totiž neprechádza cez veľa úradníkov, ale investor sa venuje každému žiadateľovi individuálne.

Výhody týchto pôžičiek sú pre žiadateľa hlavne v tom, že nemusia mať preukázateľný príjem, nesleduje sa, či má žiadateľ zápis v bankovom registri ( predchádzajúce dlhy alebo neskoro platené splátky) . Môže si ich zariadiť takmer ktorákoľvek osoba staršia ako 18 rokov. Splatnosť pôžičiek bez príjmov je až dvadsať rokov, takže si splácanie vašich pôžičiek môžete rozplánovať na dlhšie obdobie.

Tento typ pôžičiek je často možný získať aj telefonicky alebo vyplnením online formulára. Peniaze sa vám dostanú veľmi rýchlo, počas niekoľkých dní už môžu byť na vašom bankovom účte. Nevýhody pôžičiek sú hlavne vyššie úroku a nutnosť ručenia.

Zkuste další článek, třeba Pôžičky pre nezamestnaných, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžičky pre študentov.

Štítky:

bez poplatku , súkromné osoby

Novinky z celého internetu