Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžičky bez preukazovania príjmu

Půjčky bez preukazovania příjmů Pôžičky bez preukazovania príjmov sa väčšinou radí do nebankového sektora, pretože tento druh pôžičiek ponúkajú predovšetkým súkromné osoby a súkromní investori. Pokiaľ máte záujem o pôžičku bez preukazovania príjmu, mali by ste sa obrátiť práve na tieto spoločnosti. O pôžičku si môžete zažiadať online alebo telefonicky. Vybavenie pôžičky prebieha u niektorých spoločností tak rýchlo, že svoje peniaze môžete mať aj do 24 od spísania zmluvy o úvere .

Požiadavky u tohto druhu pôžičiek sú neporovnateľne nízke s požiadavkami niektorých bánk . V prípade nebankových pôžičiek bez preukazovania príjmov si vystačíte len dvoma platnými dokladmi totožnosti. Ako je už z názvu jasné, preukazovať pravidelný príjem nemusíte. Ďalej je pre investorov nepodstatné, či ste alebo nie ste zapísaní v bankovom registri (zoznam dlžníkov a neplatičov). Jediný požiadavka pri vyššej pôžičke bude ručenia majetkom .

Pôžičky bez preukazovania príjmov vydávajú spoločnosti predovšetkým na zmenku, v ktorej je spísaný termín a výška sumy, ktorú musí žiadateľ o pôžičku splatiť. Toto býva hlavná nevýhoda pôžičiek bez preukazovania príjmov - spoločnosti si rizikovosť pôžičky vynahradzujú vysokým úrokom, ktorý sa môže vyšplhať až na 100 ročne. Znamená to, že zaplatíte dvojnásobok požičanej sumy. Je preto dobré si spočítať, či sa pôžička oplatí a či si ju môžete dovoliť.

Zkuste další článek, třeba Pôžičky bez dokladovania príjmu, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžičky bez podvodu.

Štítky:

bez preukazovania príjmu , pôžičky pre všetkých , pred výplatou

Novinky z celého internetu