Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžička na bývanie

Pôžička na bývanie Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dokonca na novostavbu? Tak práve pre vás je určená pôžička na bývanie. Túto pôžičku ponúkajú ako bankové tak nebankové inštitúcie , rozdiely medzi nimi sú v požiadavkách alebo sazbách.Půjčka na bývanie sa od iných pôžičiek líši niekoľkými vlastnosťami.

Medzi najdôležitejšie zmeny patrí určite vyššie pôžičky . Pôžičky na bývanie nezriedka presahujú aj milión korún. Od toho sa tiež odvíja dlhšia splatnosť (viac ako desať rokov). U bankových inštitúcií budete musieť spĺňať kritériá banky - preukázateľné pravidelné príjmy, dobrá platobná morálka (klient nesmie byť v registri), bonita klienta a tiež dokázanie, k akému účelu pôžička slúži.

U nebankových spoločností časť týchto podmienok vôbec nie je. Klient môže mať zápis v bankovom registri - zoznam klientov, ktorí splátky platia neskoro, alebo ich vôbec neplatí. Nemusí sa dokazovať pravidelné príjmy. U nebankových spoločností stačí vyplniť jednoduchý formulár a pôžička na bývanie vám bude schválená. Pri vyššej hodnote pôžičky však budete musieť ako u bankový tak iu nebankové pôžičky ručiť nehnuteľnosťou.

Úroky u nebankových spoločností nebývajú u tohto typu dlhodobých pôžičiek tak vysoké, ale stále bývajú výhodnejšie ponuky bánk, pretože ich úrokové sadzby sú vždy o nejaké percento nižšia.

Podobné články

Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali vaše vysnívané auto, ale nemáte práve dostatok hotovosti? Môžete si skúsi...

Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, ktorá vám pôžičku bude schvaľovať nazerala do registra? V registri sa totiž...

Štítky:

spoločník , peniaze na auto , peniaze na stavebné sporenie , Česká spořitelna , KB pôžičky

Novinky z celého internetu