Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžička na auto

Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali vaše vysnívané auto, ale nemáte práve dostatok hotovosti? Môžete si skúsiť kúpiť auto na leasing. Táto možnosť má jednu veľkú nevýhodu a tou je to, že automobil nevlastníte do tej doby, než celý lízing splatíte. Ak sa vám táto možnosť nepozdáva, máte ešte druhú možnosť a tou je pôžička na auto. Táto pôžička je odlišná od lízingu práve v tom, že vlastníkom auta stávate ihneď jeho kúpou, nemusíte čakať až uhradíte všetky splátky.

Pôžičky na auto si môžete vybaviť u nebankových spoločností . Schválenie pôžičky nebýva ťažké, potrebujete minimálne dva platné doklady totožnosti. Nebankové spoločnosti nevyžadujú ani preukázanie pravidelného príjmu. Požiadavky pre takéto pôžičky sú relatívne nízke. Tieto výhody sú však vyvážené vysokými úrokovými sadzbami. Väčšinou ale aj tak vychádza pôžička na auto výhodnejšie ako lízing. V prípade, že sa obávate toho, že by ste neboli schopní pôžičku splácať, si môžete dojednať poistenie schopnosti splácať úver .

Podobné články

Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dokonca na novostavbu? Tak práve pre vás je určená pôžička na bývanie. Túto pôži...

Štítky:

10 000 kč , pôžička teraz hneď , spoločník

Novinky z celého internetu