Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžička bez úroku

Půjčka bez úroku

Aj keď sa to môže zdať nereálne, môžete na trhu s pôžičkami nájsť aj také typy, kde nebudete platiť úroky. Pravdou je, že tieto pôžičky nie sú príliš časté, pretože sa bankám a investorom, ktorí ich ponúkajú nevypláca tak dobre ako ostatné pôžičky. Preto sú u týchto pôžičiek presne dané pravidlá a požiadavky, ktoré musí žiadateľ splniť. Rozhoduje tu aj bonita klienta. Ak má žiadateľ napríklad zápis v bankovom registri, nemá nárok na pôžičku bez úrokov.

najobyčajnejších typ pôžičky bez úroku je kreditná karta. Keď s ňou zaplatíte, znamená to vlastne, že som si vzali pôžičku. Každá kreditná karta má nastavené ako dlho môžete mať peniaze požičané, bez toho aby ste z požičaných peňazí platili úrok. Toto obdobie sa nazýva bezúročné.

Pôžičky na kreditných kartách väčšinou ale nebývajú príliš veľké, jedná sa o sumy v hodnote niekoľko tisíc. Ak hľadáte produkt, ktorý je pôžička v pravom slova zmysle a vyžadujete práve tú vlastnosť, aby bola bez úroku, budete sa musieť pravdepodobne zamerať na nebankový sektor. Tu je možné si zažiadať o pôžičku bez úrokov, ale musíte počítať s tým, že peniaze budete musieť splatiť veľmi rýchlo.

Maximálna splatnosť pôžičiek je v poriadku niekoľkých mesiacov a to aj pre státisícové sumy. Pôžičky bez úroku ponúka však aj rôzni podvodníci a tak je potrebné si pred uzavretím úverovej zmluvy poriadne overiť, či je spoločnosť spoľahlivá.

Zkuste další článek, třeba Pôžička peňazí ihneď, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžička cez internet.

Štítky:

pred výplatou , peniaze cez internet , bez úroku

Novinky z celého internetu