Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžička bez ručiteľa

Půjčka bez ručitele

Potrebujete požičať ale nechcete, aby ste svojim dlhom zaväzovali ešte svojich blízkych alebo príbuzné? Ak nemáte záznam v bankovom registri (zoznam neplatičov a dlžníkov) a nevadí vám dlhšiu vybavovanie pôžičky je pre vás ideálnou možnosťou pôžička bez ručiteľa. Tento druh úveru má hlavné veľkú výhodu práve v tom, že nemusíte svojou pôžičkou viazať nikoho ďalšieho. Ručiteľ sa totiž zaväzuje k tomu, že v prípade, kedy nebude klient schopný pôžičku splácať, bude to splácať miesto neho a to do plnej výšky pôžičky is úrokom.

Pôžičky bez ručiteľa si môžete zariadiť ako pri bankových tak u nebankových inštitúcií. Medzi klasické bankové produkty, ktoré sa dajú označiť pôžičky bez ručiteľa sú kreditné karty alebo kontokorent. Tieto pôžičky sú však skôr krátkodobého charakteru a nepoužívajú sa pre vyššie sumy. Ak chcete špecializovanou pôžičku s dlhšou splatnosťou as možnosťou vyššej pôžičky, môžete si vybrať z produktov, ktoré sú priamo určené ako pôžičky pre ručiteľa.

Ak si tieto pôžičky budete chcieť nechať zriadiť u banky , rátajte s tým, že sa schvaľovanie pozdrží a budete musieť dokazovať váš pravidelný príjem a ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú, či vám banka úver schváli, alebo nie . U nebankových spoločností je schvaľovanie jednoduchší a rýchlejší, ale počítajte s nedostali podmienkami v podobe vyšších úrokov a možných poplatkov.

Další příspěvek Pôžička bez úroku ze stejné kategorie. Další informační článek - Pôžička peňazí ihneď.

Štítky:

BEZ REGISTRA IHNEĎ , peniaze cez internet , bez úroku

Novinky z celého internetu