Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

Články

Pôžička na bývanie
Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dok....

Pôžička na auto
Pôžička na auto

Potrebujete nový automobil alebo by ste si len radi zaobstarali....

Pôžička bez nahliadnutia do registra
Pôžička bez nahliadnutia do registra

Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, kt....Pôžička bez nahliadnutia do registra

Pôžička bez nahliadnutia do registra

> Potrebujete požičať , ale nemôžete si dovoliť, aby spoločnosť, ktorá vám pôžičku bude schvaľovať nazerala do registra? V registri sa totiž zaznamenávajú tí, ktorí platia pôžičky neskoro alebo je vôbec neplatí. Ak sa do registra dostanete, pravdepodobne vám žiadna banka pôžičku neschváli. Záznam z registra sa maže až po niekoľkých rokoch, takže počas tej doby sa klienti musia bez pôžičky buď obísť alebo využiť ponuky pôžičiek bez nahliadnutia do registra. Tento druh pôžičiek ponúkajú nebankové spoločnosti - súkromní investori.

Ide väčšinou o spoločnosti , ktoré sa rozhodli investovať časť svojho kapitálu novým smerom a tým je práve požičiavanie peňazí. Nebankové spoločnosti ponúkajú široké možnosti pôžičiek - nemajú totiž tak prísne podmienky ako banky. Ponúkajú pôžičky aj rizikovým žiadateľom a práve jedným z rizikových typov je pôžička bez nahliadnutia do registra. Pôžičku si u nebankových spoločností môžete zariadiť aj online alebo telefonicky.

Schválenie pôžičky prebieha veľmi rýchlo a svoje peniaze môžete získať aj do 24 hodín. Tieto výhody majú však aj svoju zlú stránku a tou je cena pôžičiek u nebankových spoločností. Nebývajú tu väčšinou žiadne poplatky, avšak výška úrokových sadzieb dosahuje desiatok percent a pôžička sa tak veľmi predraží. Preto je vhodné si pred uzavretím úverovej zmluvy spočítať, či sa vám pôžička oplatí a či ju naozaj potrebujete.

Podobné články

Pôžička na bývanie

Potrebujete získať peniaze na rekonštrukciu vášho bytu alebo dokonca na novostavbu? Tak práve pre vás je určená pôžička na bývanie. Túto pôži...

Štítky:

peniaze na auto , Cetelem , Raiffeisenbank , konsolidácia dlhov , konsolidácie

Novinky z celého internetu